Презентація дослідження стану та перспектив розвитку соціокультурної інфраструктури

Команда експертів Асоціації сприяння самоорганізації населення презентувала результати дослідження стану та перспектив розвитку соціокультурної інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

IMG_7199IMG_7186У рамках дослідження були вивчені нормативно-правові та фінансові умови функціонування об’єктів соціокультурної інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ); з’ясований попит населення України на використання окремих її елементів; оцінені якість культурних послуг у пілотних ОТГ Одеської області та ступінь задоволення їх доступністю; виявлені добрі практики та досвід інновацій у культурній сфері, у тому числі щодо підтримки і розвитку місцевої соціокультурної інфраструктури.

Про ці аспекти на презентації розповіли голова Асоціації Олексій Колесников та соціологиня Вікторія Баласанян.

Олена Богдан представила результати всеукраїнського опитування “Деякі аспекти культурних практик і культурної інфраструктури”. З його результатами можна ознайомитись за посиланням.

Короткий звіт з результатами дослідження.

 

 

Аналітичний звіт та презентація підготовлено та проведено ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за сприяння Міністерства культури України в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE), за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.