Розпочато відбір учасників ХIIІ Всеукраїнської конференції з питань самоорганізації населення

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» запрошує взяти участь в конкурсному відборі на участь у ХIIІ Всеукраїнській конференції з питань самоорганізації населення на тему «Запобігання та розв’язання конфліктів у громадах в процесі реалізації реформ», яка відбудеться в місті Харкові 19-20 листопада 2018 р.

До участі запрошуються представники органів державної влади, місцевого самоврядування, лідери громадських організацій, органів самоорганізації населення, науковці України.

Метою конференції є представлення та обговорення досвіду регіонів України з питань запобігання та сприяння вирішенню конфліктів, які можуть виникати/виникають при реалізації реформ на місцевому рівні. В межах заходу будуть представлені результати всеукраїнського дослідження наявних конфліктів у громадах, аналізу судової практики та результатів проведеного соціального дослідження.

На конференції будуть розглянуті наступні питання:

– типологія конфліктів, регіони, в яких зафіксована найбільша кількість конфліктних ситуацій;

– причини конфліктів у громадах;

– практика вирішення через судові справи;

– карта конфліктів;

– шляхи вирішення або мінімізації конфліктів тощо.

Організатори забезпечують проживання в готелі та харчування учасників конференції у період її проведення, відшкодовують витрати на проїзд в межах вартості квитків на поїзд (купе або 2 клас квитків в поїздах Інтерсіті) або автобус.

Початок конференції 19 листопада 2018 року – 10.00, завершення – 20 листопада 2018 року о 14.00.

Критеріями відбору учасників конференції будуть:

– наявність у кандидата належного рівня знань та досвіду у зазначеній сфері;

– рівень розвитку в його громаді місцевої демократії та самоорганізації жителів;

– активна участь кандидата у попередніх всеукраїнських конференціях з питань самоорганізації населення;

– якомога більш широке та рівномірне представництво кожного регіону України.

Заявки на участь у конференції приймаються до 10 жовтня (включно) 2018 року за адресою samoorg@ukr.net у вигляді мотиваційного листа (не більше 2 сторінок). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

Усім кандидатам протягом трьох робочих днів буде надіслано підтвердження про отримання заявки. Якщо Ви не отримаєте підтвердження, звертайтеся до В’ячеслава Кіщенко на адресу: kishchenkovv@ukr.net або телефоном: +38 (048) 738 68 30.

 

Захід проводить ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».